Programování

Disponujeme vlastním týmem programátorů, který se zaměřuje jak na oblast programování multimediálních a interaktivních webových stránek tak na oblast vývoje programového vybavení elektronických přístrojů a programovatelných modulů. Naši programátoři využívají své odborné zkušenosti pro tvorbu moderních internetových prezentací. Tyto jsou velmi důležitým nástrojem každé společnosti, která chce uspět ve velkém konkurenčním boji.

Kromě tvorby klasických internetových prezentací provádíme vývoj vlastních webových a interních systémů, které slouží většinou jako redakční či CMS systémy nebo firemní intranety. V těchto oblastech jsou kladeny vysoké nároky především na bezpečnost a bezproblémový chod.

Své portfolio nabízených služeb rozšiřujeme i o mobilní aplikace, které jsou v posledních letech velmi žádané kvůli popularitě chytrých telefonů a tabletů.

Úzce spolupracuje s dalšími odborníky v oblasti grafického designu, kteří uplatňují své bohaté zkušenosti v tvorbě grafických návrhů webových stránek, propagačních materiálů, DTP či ryze umělecké tvorby. Pro naše klienty často zajišťujeme i hardwarové vybavení v podobě nakonfigurovaných serverů na platformách Linux či Microsoft Server a dalších síťových technologií nezbytných pro provoz a bezpečnost uvedených webových systémů. Dále zajišťujeme provoz cloudových služeb a virtualizace sloužící k snižování nákladů za celkový provoz.

Reference

Rekonstrukce multimediální expozice Budějovického Budvaru, České Budějovice
ODKAZ DO FOTOGALERIE

Rekonstrukce kancelářských prostor firmy Fastav Bau, Mirošovice

Tančírna, Praha