Multimédia

V rámci interaktivních prezentací se zabýváme využitím například multimediálních edukačních technologií a audiovizuální techniky. Interaktivní výukové a poznávací programy upravíme na míru pro potřeby konečného uživatele. Splňují pak náročné podmínky předmětové projekce a snadnou instalací, ovládáním a možností flexibilní projekce se z nich stávají nepostradatelné prvky moderní výuky. Vytvářejí aktivní prostředí, jsou plně mobilní, spolehlivé a hlavně bezpečné.

Samozřejmostí je možnost použití jak pro vnitřní tak pro venkovní instalaci. Navrhujeme technologická řešení tak, aby se stala ideálním prostředkem pro motivaci koncového uživatele a obohatila jej o skutečné a jedinečné zážitky. Můžeme tak podpořit například v turistickém ruchu zájem o kulturně zajímavá místa. Zkušeným výběrem technologií dosáhneme efektního přenosu informací.

Při řešení promo akcí či živých vystoupení a představení aplikujeme systémy pro světelné efekty, jejich řízení a synchronizaci. Mezi dalšími volenými nejmodernějšími technologiemi můžeme zmínit například videomapping nebo 3D holografickou projekci, které umožní originální nadčasové pojetí prezentace či výstavy, zaujme a pohltí svými možnostmi či způsobí ohromující prožitek z představení.

Reference

Tančírna, Praha
ODKAZ DO FOTOGALERIE

Rekonstrukce kancelářských prostor firmy Fastav Bau, Mirošovice

Instalace LED osvětlení jeviště v Obecním domě, Praha
ODKAZ DO FOTOGALERIE

Rekonstrukce multimediální expozice Budějovického Budvaru, České Budějovice
ODKAZ DO FOTOGALERIE

Dodávka a montáž navigačního systému v areálu zámku Pardubice